Internetové stránky, výdělečný e-shop, SEO a PPC

Zvládneme i nemožné

Máte zájem o webové stránky jakékoliv velikosti, rozsahu a návštěvnosti? Cokoliv od osobního blogu, přes firemní prezentaci nebo komunitní portál až po elektronický obchod pro Vás rychle a efektivně vybudujeme na osvědčeném open-source systému Drupal.
Rozšířením o e-shop modul Übercart máte skvělý prodejní nástroj s maximálními možnostmi nastavení - díky tomu může Vás eshop vydělávat přímo.

Modularita

systému Drupal zajišťuje, že se nemusíte omezovat pouze funkcemi o kterých si programátor myslel, že je bude vyžadovat každý. Záleží jen na Vás co budou stránky umět - vybírat můžete ze stovek modulů, případně pro Vás vytvoříme speciální nový modul přesně dle Vašich požadavků.

Bezpečnost

je jednou z hlavních priorit. Dostatečným důkazem bezpečnosti Drupalu je jeho použití na oficiální stránky Bílého domu nebo MTV UK.

Otevřenost a nezávislost

Drupal je vyvíjen a distribuován pod GPL licencí - nekupujete si program, ale služby související s jeho implementací do Vámi požadované podoby. Celé dílo je potom kompletně Vaše i se zdrojovými kódy a nejste vázani na jediného možného dodavatele.

Komplexní služby - postaráme se o Váš web

V rámci služeb pro zákazníky nám můžete svěřit nejen kompletní realizaci Vašeho projektu (analýzu potřeb, design, nastavení modulů, SEO optimalizaci, celkové zprovoznění ), dílčí kroky (např. zpracování Vašeho vlastního grafického návrhu), ale i následnou údržbu a aktualizaci funkční i obsahové stránky (outsourcing - dělejte to co umíte, my se Vám postaráme o web).
CMS Drupal: WWW stránky na míru
Drupal je celosvětově oblíbený systém pro správu obsahu webových stránek - CMS.
Umožňuje zákazníkům provádět základní úpravy stránek bez znalostí programování a tím snižuje náklady na provoz webu.
Übercart: komplexní e-shop a prodejní portály
Übercart je jední z nejflexibilnějších open-source e-shopů.
Jedná se o modul pro CMS Drupal - to umožňuje jednoduché rozšíření o jakékoliv funkce.
Upravíme Vaši internetovou prezentaci tak, aby její obsah, forma a struktura byly co nejlépe přístupné algoritmům internetových vyhledávačů a dosahovala nejlepších pozic ve výsledcích vyhledávačů jako je Seznam nebo Google.