Realizované stránky

echový orchestr Škoda má dlouholetou tradici. Začal se formovat již v roce 1935 a pod vedením Františka Stloukala v menším obsazení působil ve svém regionu. Oficiálně byl založen na přelomu let 1939-40 s počtem 25 členů, převážně zaměstnanců automobilky.
Váš trávník je velká investice, učiňte kroky, které jej pomohou udržet zdravý a krásný. Váš první krok k výsledkům, které chcete je zavolat dnes GreenFingers pro analýzu trávníku zdarma a nabídku.
Hlavním cílem projektu je inovace systému odborné praxe na MVŠO. Tato inovace je odrazem politiky školy (dlouhodobé vize školy), ve které je deklarována a garantována vysoká úroveň odborných znalostí našich studentů, budoucích ekonomů a manažerů, ale navíc je zdůrazňována potřeba zkušeností z reálného prostředí.
Nejlépe rekonstruovaný objekt předválečného československého opevnění na Králicku. Muzeum je přístupné z obce Dolní Morava. Během cca 40 minutové prohlídky objektu uvidíte dobovou výzbroj a výstroj jako např. protitankový kanón L1, jediné funkční čerpadlo Kunz Buldog a kompletně funkční vodoinstalaci, rekonstruované pancéřové zvony.
Otázka, kterou jsme si položili na podzim roku 2006 zněla vcelku jednoduše: co se dělo v posledních dvaceti letech od pádu „železné opony“ s námi, s uměleckou imaginací, se společností ?
Podzimní festival duchovní hudby vznikl v roce 1994 a stal se nedílnou součástí hudebního života Olomouce.